Opowieści

Kakao ceremonialne Bali

kakao ceremonialne bali

Kakao ceremonialne Bali – DZIKOŚĆ – przygoda z prawdziwym Smakiem

Zapraszamy Cię w egzotyczną podróż do serca Bali – Indonezyjskiej wyspy słońca. Tu  surowe kakao ceremonialne stało się rytuałem celebracji oraz pobudzenia wszystkich zmysłów.

Zanim wypijesz łyk przygotowanego kakao – zatrzymaj się na chwilę, oddaj medytacji – przyłóż do serca filiżankę, weź oddech i… otwórz się na niezwykłe połączenie z jego dzikim duchem.

Powąchaj jego aromat, daj się oczarować przenikającej aurze i smakuj…Oddaj się podróży w głąb siebie, potraktuj chwile z kakao jak rozkoszny odpoczynek dla duszy i ciała. Taki, który napełni Cię wewnętrznym poczuciem mocy i kreatywności.

Tak smakuje Bali – dzikość i łagodność w kawałku naturalnego kakao

Ten rodzaj kakao jest przygotowywany z ziaren Forastero. Zachwyci Was delikatnym, kremowym i lekkim smakiem, a gdzieś w głębi odnajdziecie również jego charakterystyczny pazurek.

W przypadku Bali nie spodziewaj się nut gorzkości czy kwasowości.

To kakao rozpuszcza się niczym marzenie, nieziemsko smakuje ze słodkimi dodatkami – miodem, syropem z agawy. Dosłownie uwodzi w połączeniu z korzennymi przyprawami i delikatnym akcentem chilli.

Dzikość – Bali to idealna opcja na pierwsze zakupy kakao oraz dla miłośników łagodnego smaku.

Jeśli jesteś na etapie rozbudzania w sobie miękkości, oddalasz się od pędu życia, kiedy potrzebujesz troszkę zwolnić – wybierz Dzikość. Ona przyjemnie doda Ci energii i zaprosi do doświadczania tańca życia w radości i lekkości bycia.

To kakao pokochają również dzieci.

Chwila z prawdziwym kakao – codzienny rytuał dla siebie i w gronie bliskich

Kakao Dzikość jest idealne na co dzień, jako zdrowa alternatywa kawy, na ceremonie, kręgi kobiet i mężczyzn. Sprawdzi się do tańca intuicyjnego czy relaksacyjnego wieczoru z bliskimi. Otwiera serce, rozluźnia ciało i wprawia w stan błogiego spokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *