Dostawa i zwrot

Kakao pakujemy i wysyłamy od poniedziałku do piątku. Proces przygotowania paczki zajmuje nam 1-3 dni roboczych. Zwykle jest to 1 dzień, jednak w przypadku większej ilości zamówień czas ten może się wydłużyć. Twoje zamówienie z kakao powinno dotrzeć do Ciebie w przeciągu 2-4 dni roboczych od momentu zamówienia.

Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniu od 250zł na terenie Polski.

Kakao pakujemy pięknie, solidnie, starannie i ekologicznie.

Kakao wysyłamy na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Koszt wysyłki zagranicznej to 15 euro.

inpost

Dostępne metody dostawy w Polsce

Paczkomat Inpost - 14zł
Kurier Inpost - 16zł
Kurier za pobraniem - 17zł
Odbiór osobisty w Gorzowie Wielkopolskim - darmowy (po przygotowaniu zamówienia kontaktujemy się z klientem w celu umówienia terminu odbioru. Paczkę z kakao można odebrać w naszym biurze na ul. 30 Stycznia 8 w Gorzowie lub w Sklepie Obfitości na ul. Łokietka 8 w Gorzowie)

Faktury

Podczas składania zamówienia możesz wybrać opcję otrzymania faktury Vat. Wypełnij odpowiednia pola w formularzu a my prześlemy ci fakturę na podany adres email.
Niestety nie możemy wystawić faktury już po zrealizowaniu zamówienia i wystawieniu paragonu fiskalnego.

Zwroty

Przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy kupna do 14 dni roboczych bez podania przyczyny. Pod warunkiem, że produkt nie był otwierany a opakowanie nie posiada śladów użytkowania.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości - napisz do nas na kontakt@cacaomana.com

Nieodebranie zamówionej przesyłki

Brak odbioru przesyłki z paczkomatu w wyznaczonym czasie, lub brak odbioru od kuriera (podejmuje on 2 próby dostarczenia paczki) wiąże się z odpłatnym zwrotem paczki do nadawcy. W tym przypadku klient ponosi koszt zwrotu i ponownego nadania paczki - 25zł.